Inspiration of the week #1

У світі багато речей, про які варто розповідати. Наприклад, про книги, фільми, пісні, цитати, чи зорі. В однієї прекрасної блогерки я побачила подібні підсумки тижня, вони мені сподобалися і я вирішила їх дещо модифікувати та започаткувати таку традицію. Отож, тепер кожних вихідних я буду знаходити те, що мене надихнуло. А натхнення - це важливо, правда?


Картинка тижня
Фотографії з проекту Еліс Лемарін "Сплячі". 

Кіно тижня
На цей раз буде не фільм, а серіал. Тому що Доктор Хто повернувся і тому що я довго на нього чекала. Нова реінкарнація і нові життя. Пітер Капальді, як на мене, справляється з роллю Дванадцятого ідеально. 

Пісня тижня
6 вересня на Radio Cardiowave відбулася презентація нового альбому казкових Flёur. Це був неймовірний вечір і неймовірна музика. Вони багато означають для мене, від того першого разу, коли я їх почула, а потім від концерту майже 7 років тому. І нове "Штормовое предупреждение" таке ж неймовірне, як і все, що вони роблять. 

Цитата тижня
"Зовнішньо ми, люди, зовсім не схожі на дерева... Втім у самій глибині, в молекулярному серці життя, ми і дерева однакові." (Карл Саган "Космос")

Книга тижня
Щоправда це буде не лише книга тижня, а й, точно, книга року, або навіть книга життя. "Star Maps for Begginers".


Відкриття тижня
У кожного має бути свій дім. Навіть у Чумацького шляху. Астрономи відкрили надскупчення галактик, де він "живе". Воно називається Laniakea. Воно складається з 100 тисяч галактик, масою як 100 мільйонів мільярдів мас Сонця. Це майже неможливо уявити. Але мені подобається, коли все складається у більшу картину. 

Share:

0 коментарі