Inspiration of the week #3

Все набуває того сенсу, якого ми йому надаємо. Самі по собі речі не бувають ані чорними, ані білими. Найкраще про це сказав Довженко. Тому давайте бачити у калюжах зорі.

Картинка тижня
Dima Rebus - художник, який мені подобається давно. Його неймовірні акварельні ілюстрації з птахами, сумними людьми з прірвами замість очей... вся ця безкінечна меланхолія, яка личить таким холодним дощовим ранкам. 

Кіно тижня 
Смерть - це, звісно, початок безсмертя. У документальному фільмі від BBC "Після смерті: Загадкова наука розкладання" / "After life: The strange science of decay" залишають на 8 тижнів кухню і сад, зі всім, що там зазвичай буває, і спостерігають за процесом гниття. Спостерігають просто так, спостерігають під мікроскопом... "Це буде огидно, але ми відкриємо приховану красу". І знаєте, у цьому справді є краса. Хоча про душу нікому не йдеться. 

Пісня тижня 
До мурашок весь альбом Daugter "If You Leave" і пісня "Tomorrow" особливо. 

Цитата тижня
"Деякі книги нагадують ключі до незнайомих кімнат нашого замку" - написав Франц Кафка у листі до Оскара Поллака. Як же, напевно, прекрасно отримувати від нього листи. Як же мені печально, що він не напише мені жодного листа. 

Книга тижня
Читаю книги, куплені на Форумі, і спершу мені захотілося приручати лисів. Еміль Хьорвар Петерсен "Лисиця".
Порівняйте мене
із чоловіком з капелюхом
тоді я стоятиму
непорушно немов сокира
в його голові

Share:

0 коментарі