Inspiration of the week #4

Час нагадує наркотик. Ми звикаємо до нього все більше і більше. Те, що колись видавалося цілим життям (привіт, Рею Бредбері, з твоїм "Літо - це маленьке життя"), тепер триває кілька вдихів і видихів. Дні минають перш ніж я відзначаю їх у календарі. Вже майже закінчився ще один вересень. Це трохи сумно і трохи страшно. Тому потрібно зупинятися. Переводити подих і нагадувати собі, що поспішати немає сенсу. Що кінцева мета вже досягнута. Як у жарті, який зовсім не жарт, про те, що у Будди ніколи не варто питати дорогу, бо відповідь завжди буде така сама: "Ти вже прийшов"

Картинка тижня
Черпаючи натхнення з казок і дивних снів один з моїх улюблених сучасних фотографів - Тім Вокер створює щось неймовірне. "Коли я був хлопчиком, то вірив, що у лісах живуть монстри. Тепер ми всі можемо їх побачити." - сказав він якось про свої роботи. 

Кіно тижня
Я, звісно, люблю весь цей арт-хаус і при нагоді передаю привіт коханим Тіму, Ларсу, Девіду, Даррену та іншим. Втім, коли мені сумно, то немає нічого такого у тому, щоб подивитися вп'яте, мабуть, "Диявол носить Прада" і вкотре нагадати собі, що ти та дівчинка, яка може все.

Пісня тижня
Мені подобаються потяги. Мені дуже подобаються потяги. А тут Pianoбой намагається згадати все своє життя перед смертю: "Ця пісня - це монолог пасажира вагону, який летить з обриву в режимі slow motion..."Цитата тижня 
"-О-о! - прошепотів Сніфф. - І це все твоє?
- Моє, поки я тут. - незворушно відповів Снусмумрик. - Я володію всім, що бачу, про що думаю. Я володію цілим світом" (Туве Янсон "Комета прилітає")

Книга тижня
Короткі розповіді з книги "Коли померли автобуси" Етгара Керета. Тепер доведеться шукати павуків-макраме всередині людських душ; ремонтувати полички, які поламалися від коробок, у яких ховалося те, з чого зроблені сни та рятувати ангелів, що падають з дахів.

Річ тижня
Аліна повернулася з практики у Греції і привезла мені чарівний Ловець снів.

Share:

0 коментарі