Inspiration of the week #11

Залишати вузлики на пам'ять, залишати спогади, залишати фотографії, збирати колекції речей і думок. Вести щоденники, не викидати квитки з кінотеатрів та концертів. Але потім відповісти так само, як і Жан Кокто: "- Уявіть, що ваш будинок горить, і ви можете забрати з собою лише одну річ. - Я візьму з собою вогонь.

Картинка тижня 

Sofia Sanches & Mauro Mongiello сфотографували Meghan Collins для грудневого Numero China. Всі ці іграшки, пляшечки та картини можна розглядати довго-довго. Гарна метафора для сучасного світу, мені видається. 

  

Кіно тижня

Не знала, чи писати про "Поводир" Олеся Саніна, бо враження від перегляду доволі двоякі. А потім прочитала рецензію Дмитра Десятерика "Обрив зв'язку" та зрозуміла, що погоджуюся з кожним словом. 

Дуже сподобався кадр з Пітером, коли він біжить крізь поле з соняшниками в тумані; зимовий потяг і кадр з кобзарем, що лежить з бандурою у човні. Тому оператору стрічки Сергію Михальчуку дякую. 


Пісня тижня 

Маленьку синьо-жовту рибку потрібно відпустити у море, з маленьких речей потрібно створити великий світ. Чарівна пісня і чарівна історія, аби не забувати про головне. Цитата тижня

Один з моїх найбільш печальних друзів, Том Йорк влучно сказав: "Жалюгідним бути дуже легко. Бути щасливим - складніше і крутіше."


Книга тижня

Цей тиждень зі мною тролі, принцеси, вітри, ворони, море та ліс. Норвезькі брати Грімм Петер Асбєрнсен та Йорген Му допомагали мені знайти замок "на схід від Сонця і на захід від Місяця". А це дуже-дуже далеко... 

Share:

0 коментарі