Inspiration of the week #12

До зла теж, врешті, звикаєш. Воно стає якимось буденним. Звикаєш до кількості загиблих. Звикаєш до історії світу. До того, що відбувається на планеті. Бо коли не звикнути, то й жити неможливо. І коли ми сидимо в суботу ввечері, який настав о другій дня, та розмовляємо з Вікторією, Михайлом та Оксаною, то в саме цій кімнаті все прекрасно. 

Картинка тижня

Natalia Drepina фотографує напрочуд містично та атмосферно. "Смерть насправді дуже часто присутня на моїх знімках. У мене до неї двояке ставлення. З одного боку - це фінал, крапка в кінці речення, з іншого - пролог до чогось нового..." У Наталії виходить зробити смерть красивою. Красивішою за життя. 

Кіно тижня

В продовження попередньої теми. Це вже, напевно, варто задуматися, коли 5-серійний документальний фільм про смерть не розповідає нічого нового. Дівчинка і її тато подорожують світом та вивчають тему помирання, відповідні звичаї та вірування, обряди, твори мистецтва. Виходить це у них без зайвого фаталізму та суму. Дещо позитивно, навіть. "Смерть. Фільм про життя"


Пісня тижня

ЮНІСЕФ запросив безліч зірок для виконання "Imagine" Джона Ленона. Таким чином фонд відзначив 25-річчя підписання Конвенції про права дитини і ще раз нагадав, що немає нічого важливішого за мир. 


Цитата тижня

"Відсутність сенсу змушує створювати сенс" (Стенлі Кубрик)

Книга тижня

Так як я дочитувала, як і минулого тижня, норвезькі казки та всю можливу інформацію про Асбєрнсена та Му, то нехай тут буде фото нового номеру мого улюбленого журналу.

Share:

0 коментарі