Inspiration of the week #13

Переддень зими - це коли я сьогодні прокидаюся, щоб писати цей пост, і одразу ж запалюю ліхтар. Це коли вже хочеться багато снігу. Це коли сказати осені дякую і попрощатися до наступного року. 

Картинка тижня

Моя нереальна і неземна Тільда Свінтон позує Тіму Вокеру (про якого я, до речі, писала в Inspiration of the week #4) у свіжому номері W Magazine.
А ще у Тільди цього тижня був перформанс під назвою "Гардероб" (Cloakroom) . Його вона влаштувала з директором головного паризького музею моди Olivier Saillard на Festival d’Automne. Суттю було показати залежність людини від її речей. Під час представлення вони брали одяг, який люди здали у гардероб, і демонстрували його таким чином: 
Кіно тижня

Одна історія про самотність, космос і дім. Красиво і печально. 

  
   

Пісня тижня

Один з найбільш магічних вечорів - 26 листопада у Львові виступали Flёur. Я за ними дуже-дуже сумували. Сиділа, слухала, плакала... 


А пісні - "Колыбельная для Солнца" (наче кожне слово про мене зараз) і "Мы никогда не умрём" (наче кожне слово про Україну зараз). 

Цитата тижня

Солнце, мне кажется, ты устало светить / Солнце, мне кажется, ты просто устало / Ляг скорей в облака, отдохни /Я поправлю тебе одеяло... ("Колыбельная для Солнца", Flёur) 


Книга тижня

"Низькі люди в жовтих плащах" Стівена Кінга - історія про дружбу і зраду. Дуже сильна історія. Оголошення про зниклих собак і міський годинник, який поспішає. Якщо вони вже прийшли, то прийшли для того, щоб показати, хто тут головний. Низькі (зовсім не через зріст) незнайомі (?) люди у своїх авто кричущих кольорів і у цих жовтих-жовтих плащах. "Їх спершу помічаєш зворотнім боком очей." Та й виявляється потім, що вони не такі, якими виглядають. 

Share:

0 коментарі