Inspiration of the week #9

Маленький чорний паперовий павук теж, напевно, мріє бути справжнім. Я не знаю як допомогти йому, а отже не знаю, як врятувати світ.

Картинка тижня

В коміксах Штольц я часто бачу себе. Герда малює своє життя і робить це чудово: з долею іронії, з самовпевненістю та талантом. З нею постійно чашка кави і деколи містер Ква. Завжди чекаю нових ілюстрацій.
Кіно тижня

Не люблю комедії. Не сміюся з жартів. Не розумію жартів. Ну хіба окрім "Теорії великого вибуху". Бо це шедеврально) Щотижня - нова серія і новий 8 сезон. Окрім цього ще були перші короткометражки Стенлі Кубрика і повторний перегляд його "Сяйва" (але про це я розповім пізніше і більше).


Пісня тижня

Lorde справді унікальна. Люблю її голос і люблю її пісні. А "Everybody Wants to Rule the World" вкотре сильно, правдиво від першого і до останнього подиху.Цитата тижня

"Сенс життя - пошук досконалості" (Річард Бах "Чайка Джонатан Лівінгстон)

Книга тижня

"Фантастичні звірі і де їх шукати" Джоан Роулінг
- книга для тих, хто не хоче відпускати Гаррі Поттера. Це підручник Ньютона ("Ньюта") Артеміуса Фідо Скамандера з передмовою Албуса Дамблдора, по якому юні чарівники вивчають магічних тварин у Гогвортсі. Тепер у мене є доказ існування єдинорогів, сфінксів і драконів.Не забула Роулінг про Україну. У нас, до речі, живе найбільший зі всіх драконів, за яким наглядає Українська чаклунська рада (де її знайти і як туди вступити? - питання дня).

Share:

0 коментарі