Inspiration of the week #16

На стіну я повісила новорічну гірлянду, вона світиться різного кольору вогниками, нагадуючи, що цей рік завершиться зовсім скоро. За вікном другий день дощ, тарабанить по вікнах і повертає осінь. Я намагаюся зрозуміти на яку пору року почуваюся і вирішую обрати обидві. 

Картинка тижня

Його роботи я бачила давно і давно вони мені подобалися, втім про те як звуть художника, я якось не замислювалася, а Лю цього тижня мені про нього нагадав. Отож, такий безкінечно милий Marc Johns.Кіно тижня

Ані моєму внутрішньому пацифісту, ані моєму внутрішньому критику третя частина "Хоббіта" не сподобалася. Боюся, що Толкіну би теж не сподобалося. Хоча, звісно, Леголас - красунчик. Тому розповім про кращий фільм. Польська "Іда" Павела Павліковського вже має і ще буде мати безліч нагород. Не виключено, що і "Оскар" за кращий іноземний фільм (який мав бути, до речі, наш, якби український оскарський комітет не зробив безглуздий вибір і віддав перевагу більш достойному фільму - читай "Племені"). А щодо "Іди", то все дуже атмосферно і сильно. Чого варта лише одна цитата:

"- Ти коли-небудь була на морі?
- Я ніде не була.
- Тоді поїхали. Будеш слухати як ми граємо. Ми будемо гуляти по піску.
- А потім?
- А потім купимо пса, одружимося, заведемо дітей, купимо дім.
- А потім?
- А потім звичайна суєта... Життя."Пісня тижня

Отаке відчуття "не-дому" вбиває, бо дім має бути завжди всередині і тому всюди. Great Lake Swimmers - This is Not Like Home


Цитата тижня

"Кожен з нас житиме вічно, якими б мертвими ми інколи не виглядали." (Курт Воннеґут "Бойня номер пять"). 

Книга тижня

Пам'ятаю як роки десь чотири тому мене "розчавила" його "Колиска для кішки", абсолютно те  саме сталося з "Бойнею номер п'ять". Якщо про війну і потрібно писати, то тільки, напевно, так. Роман складається з уривків і спогадів. З розповідей про планету Тральфамадор, де Біллі Піліґрім зрозумів головне - "Все, що було, є чи буде, існувало та існує вічно". Ця теорія про час як щось нелінійне допомагає пережити будь-що. Допомагає аби справді "Все було прекрасно, і нічого ніде не боліло"


Share:

0 коментарі