Inspiration of the week #19

Мене так захоплюють люди, які вміють радіти з простих речей, які знаходять своє покликання, наприклад, у тому, щоб просто продавати каву. Які довго можуть розповідати тобі, чому молоти її краще на 1,5, а не на 1. Які спершу дадуть тобі понюхати чимало видів арабіки та робусти, перш ніж взяти їх по 25 грамів до твоєї ванільної кави. У Flёur є чудова пісня "Шовкопряд" саме про це, бо "Красота вполне ощутима".

Картинка тижня

Українець Олег Оприско настільки красиво поєднує казку та реальність, що вони стають одним цілим. Геніальні фотографії, мені здається. 


Кіно тижня
Цього тижня було чимало фільмів, втім два претендують на те, щоб бути більш важливими з огляду майбутнього. Принаймні саме цього я очікувала перед переглядом. 

Перший - "Левіафан" Андрія Звягінцева. Я розумію, росіянам необхідне таке кіно, особливо тепер. Якщо похмурість та розруха можуть бути красивими, то це не той випадок. Неможливо сприймати "Левіафан" без думки, що це практично документальна стрічка. А символ з чудовиськом, звісно, сильний. 


Другий - "Незламний" Анджеліни Джолі. Хороша історія, хороша людина, але у фільмі, на жаль, нічого особливого. Якось надто типово побудовані кадри і все загалом. Але про Луї потрібно було розповісти. 


А взагалі ж оголосили номінантів на "Оскар", тому до 22 лютого потрібно додивитися все, чого я не бачила. 

Пісня тижня

Перерва на сум. Бо The Smiths "Last Night I Dreamt That Somebody Loved Me". 
Добре, що сни збуваються. 
Цитата тижня

"- Цікаво, а що бачать у кошмарах монстри?- Напевно, людей." 

("Сьомий син", або той випадок, коли фільм варто дивитися через одну фразу). 

Книга тижня

Покажу свою улюблену обкладинку. Зараз під нею нова книга Джоді Піколт.


Настрій тижня

Про дуже-дуже важливі слова. 

Share:

0 коментарі