Inspiration of the week #21

Значить, "ФевральДостать чернил и плакать!". Але Пастернак мені подобається менше за лютий (і просто тому, що мало-хто може скласти конкуренцію зимі). 

Картинка тижня

Nonnetta - це для мене як "привіт" з 2008-2009 року, принаймні щоденник того часу був розмальованим її роботами. Приємним здивуванням було натрапити цього тижня на її Devinart і побачити, що вона малює так само мило і чарівно. 
Кіно тижня

Очікування "Оскара" продовжується і цього тижня з переглянутих номінантів найбільше сподобався фільм "Все ще Еліс". По-перше, Джуліанн Мур тут справилася чудово. По-друге, стрічку переживаєш, бо вона повторює такі зрозумілі страхи - перестати бути собою і перестати розуміти, хто ти. Пісня тижня 

Геніально, божевільно, красиво... у світі немає стільки епітетів, щоб описати Björk і її новий альбом "Vulnicura"


Цитата тижня 

"Тепер, розсудливо шукаючи тільки те, що я можу знайти, я більше нічого не знаходжу." (Анатоль Франс "Злочин Сильвестра Боннара) 

Книга тижня 

Бо є книги, в яких можна жити без кінця. 


Настрій тижня 

Літери на роботі, вдома, в голові, в серці. Літери, слова, історії, новини, речення, рецензії, записи у щоденнику, список планів на день і список покупок. Так наче світ і справді складається лише з них. 

Share:

0 коментарі