Inspiration of the week #23

Такі чудові вихідні, що хочеться їх продовжити надовго. Чудові, бо до мене приїхала Аліна (на концерт "Антитіл" і на фільм-який-я-краще-не-буду-називати). Чудові, бо було так сонячно і чудові, бо просто чудові. 

Картинка тижня

Jessica Singh малює занадто яскраво, занадто психоделічно і занадто добре. Котики і смерть, як і я люблю. Кіно тижня 

Унікальна історія унікальної жінки. Документальний фільм "У пошуках Вівіан Маєр". По-перше, у неї такі глибокі і красиві знімки. По-друге, ти збираєш все життя коробки з негативами і не надієшся (надієшся?), що їх знайдуть, а коли знайдуть, то побачать. 


Її фотографії можна подивитися на офіційному сайті.Пісня тижня

Концерт гурту "Антитіла" вчора. Мільйони "вав", наші найкращі місця під сценою, за два кроки від Тараса, ідеальна версія "Смотри в меня в упор" з симфонічним оркестром. Слова про свободу, про Україну, про любов і про музику. Цитата тижня 

Настанова від Тараса Прохаська, кращої за яку годі і вигадати: "Уявіть собі, що життя — вічне. Воно не буде вічним колись, після земного життя, воно уже — вічне. Спробуйте дозволити собі усвідомити, що теперішнє життя є частиною безкінечності. Живіть з усвідомленням того, що дуже велике значення мають абсолютно усі вчинки, усе зроблене і незроблене у вашому житті."

Книга тижня

Вільям Батлер Єйтс "Кельтські сутінки". Мій наступний нобелівський лауреат. Один з тих, кого я, напевно, довго не зможу відпустити і перейти до іншого. Бо "народилася жахлива краса" і бо як можна так геніально писати? 

Share:

0 коментарі