Inspiration of the week #25

Привіт, весна. 

Картинка тижня 

Якщо у "Видавництві Старого Лева" такі прекрасні ілюстратори, то не дивно, що у них такі прекрасні книги. Наталя Гайда малює дуже особливо. Мені неймовірно подобається її інтерпретація "Красуні і чудовиська". "Деколи щастя і втеча виглядають зовсім не такими, які ти собі установлював і намріював роками. Відсутність алих парусов зовсім не значить відсутності усього, вона значить присутність чогось іншого. І чудовиську зовсім необов'язково на щось перетворюватися." - пояснювала художниця нещодавно ці роботи. 
І ілюстрації з інших серій теж чарівні: 

Кіно тижня 

Є кілька акторів, з якими я готова дивитися абсолютно все (наприклад, Едвард Нортон, Тільда Свінтон, Рената Литвинова...), бо повністю їм довіряю. Бен Вішоу - один з них. Тому у закладках фільм "Ритмічно наспівуючи" ("Lilting") був уже давно і я переглянула його як тільки дочекалася субтитрів. Кай помирає і залишає самотніми свого коханого Річарда (його і грає кошеня Бен) та маму, яка абсолютно не розуміє англійської і спілкується зі всіма за допомогою перекладача. 


Пісня тижня 

Я радію, коли знаходжу виконавців, у яких кожна пісня - ідеальна. Яких я готова слухати-слухати-слухати. Звісно, нам з Asbjørn ще потрібен час, але чомусь мені здається, що ця любов назавжди. 
Цитата тижня 

"Якщо ми любимо один одного, то ми вічні і безсмертні" (Еріх Марія Ремарк "Тріумфальна арка") 

Книга тижня 

Я вечорами читаю "Тріумфальну арку" і якщо вся ця безнадія, гучна тиша, несправедливість, кальвадос, формалін, війна, вечори з фіолетовими очима, вулиці Парижа, краса і любов (?)... ставлять забагато питань, то дають і забагато відповідей. 

Share:

0 коментарі