Inspiration of the week #26

Дивно, як абсолютно прості речі стають абсолютно прекрасними. Наприклад, побачити по дорозі на роботу потяг. Наприклад, прокинутися разом з Сонцем. Наприклад, зустрітися з друзями і слухати та розповідати. Наприклад, дочекатися озвучення до ще однієї серії іспанських "Червоних браслетів". Наприклад, на дворі весна. 

Картинка тижня

Natalie Anderwson сама описує себе як ілюстратора,  що малює для трохи божевільних дівчат. Її комікси натхненні "Часом пригод", фільмами Веса Андерсона, книгами, казками та власним сприйняттям світу. 

А ще у Наталі є свої версії обкладинок книг про Гаррі Поттера. 
Кіно тижня

Важко обрати з двох фільмів. Хоч ні перший, ні другий не став улюбленим, втім на увагу вони заслуговують. "Наша Сунхі" - історія про дівчину, яка мріє знімати кіно. Вона хоче продовжувати навчання в Америці і для цього їй потрібна рекомендація. Сунхі не подобається як її описують там і вона хоче бути іншою. Дуже просте і близьке мені кіно через головну героїню. 


"Дикі історії" - альманах чорного гумору від Даміана Сіфрона. Він показує на що здатна людина, коли доходить до своєї межі (відчаю, злості, несправедливості, роздратування...). І головне ж - кожного можна зрозуміти, правда? 


Пісня тижня

Я ніколи не вважала Джамалу однією з своїх улюблених українських виконавиць. Втім, її остання робота - кліп і пісня "Заплуталась" - це щось неймовірне. Сама Джамала розповіла, що герої відео шукають свого по запаху, як тварини. Вони танцюють і тут немає нічого, окрім емоцій. 


Цитата тижня і книга тижня

Зі мною досі Вільям Батлер Єйтс. Я читаю його твори, його поезію, його п'єси... Читаю як він описує фази місяця, як просить застебнути йому душа на всі ґудзики... Як... "Він пригадує про свою велич тих часів, коли був серед сузір'їв неба".

Відкриття тижня

Скульптуру українця Назара Білика продали за 10 тисяч доларів на аукціоні Phillips. Скульптура називається "Дощ". Я не бачила нічого більш прекрасного.
Інші роботи Назара теж, до речі, геніальні. 

Share:

0 коментарі