Inspiration of the week #27

Дощ впереміш зі снігом, ночі з днями, сни з ранками, а фільми з вечорами... Новини впереміш з піснями, а думки з тишею. 

Картинка тижня

Настя Каменцова (вона ж Feels like) малює романтичних дівчаток, які люблять каву, подорожі та котів. Її роботи я помічала давно і здивувалася цього тижня, коли дізналася, що автор - 23-річна росіянка, що не випускає олівці з 3 років. 
Кіно тижня

Вчорашній День числа Пі завершився вкотре переглянутою картиною Аранофскі, рецензію на яку я написала тут, решту тижня кожен другий день зі мною був казковий Вес Андерсон і його "Академія Рашмор", "Родини Таненбаумів" та "Потяг на Дарджилінг"Пісня тижня

DVOE - український проект, за яким потрібно слідкувати. Оля і Артем роблять якісну та оригінальну музику під яку хочеться танцювати, рухатися далі і жити. Про дует можна почитати в їхньому інтерв'ю. І, до речі, їхній перший ЕР виходить завтра. 


Цитата тижня

"Нехай впаде все, що не може стояти саме по собі, що не підтримується силою власного вмісту." (Владислав Реймонт "Вампір")

Книга тижня

До свого наступного Нобелівського лауреата Владислава Реймонта я від початку ставилася не надто оптимістично, але це лише через те, що після Єйтса взагалі важко читати щось інше. Втім, його "Вампір" - настроєво чудовий. У туманному Лондоні, у мріях про мрії, спіритичних сеансах, містичних вченнях та втіленнях диявола можна загубитися. Що я і продовжу робити, бо мені залишилися ще кілька десятків сторінок, над якими я вчора заснула. 

Share:

0 коментарі