Inspiration of the week #28

Весна починається у той день, коли дістаєш кеди. Навіть, коли пізніше для них надто холодно і доводиться взувати щось інше, весна вже почалася. 

Картинка тижня

Wildfox - один з небагатьох модних брендів, що не розчаровує мене роками. Обожнюю їхні рекламні кампанії і настрій. Тому чому би не провести недільний ранок, розглядаючи фото? Тепер, щоправда, хочеться океан і літо, корону, рожеве-фіолетове волосся і всі ці тістечка... Кіно тижня

Вес Андерсон все ще зі мною. А окрім того - легкий та хороший серіал "Girls". Я якимось дивним чином натрапила на нього і вирішила зробити перерву між звичними мультфільмами вранці та подивитися, як би могло виглядати моє життя у Нью.Йорку. Джесса вав, яка красива; Елісон вав, яка правильна; Шошанна скромна і розумна, а Ханна (Ліна Данем) хоче бути письменницею, шукає роботу, шукає себе і взагалі робить цей серіал таким, який він є. Такий собі дівочий варіант "Друзів" та "Skins". 


Пісня тижня 

Саундтрек до "Girls" у голові весь тиждень. Красива пісня. 


Цитата тижня

"- Вам сподобалося?
- Ні. Але прийміть мої вітання." (розмова режисера у критика у фільмі Веса Андерсона "Водне життя зі Стівом Зіссу")

Книга тижня

Моя друга улюблена п'єса (перша - "Чекаючи на Годо" Беккета) "За дверима" Вольфганга Борхерта. Дивилися її постановку у театрі "Воскресіння".  У них вийшло оригінально і емоційно. 

Share:

0 коментарі