Inspiration of the week #31

Дуже дивно плутати цвіт дерев зі снігом. А ще дивніше мати рацію у двох випадках. 

Картинка тижня

Дві неймовірно красиві серії фото про балерин опублікувало видання Bird in Flight та Wonderzine. Перше розповідає про блог петербурзької танцівниці Дарьян Волкової, друге проводить один день з балериною Валерією Мухановою. Кіно тижня

Різ Візерспун сказала, що фільм "Дика" - найважчий у її кар'єрі. Стрічка справді варта своєї номінації на "Оскар" та того, щоб бути переглянутою. Її героїня, Шеріл Стрейд (мемуари якої і покладені в основі "Дикої") проходить 1770,28-кілометрову відстань, аби пережити смерть матері та розрив з чоловіком. 


Про дорогу до себе себе також розповідає доволі легкий та хороший фільм "Подорож Гектора у пошуках щастя". Психоаналітик відправляється у довгу дорогу, записуючи між тим у щоденник різні відповіді на питання про те, що означає щастя. Хотілося би більше глибини, але висновок Гектора мені сподобався. 


Пісня тижня

Я радію, що Авріл Лавін краще, а ще, що у неї нова пісня. Композицію "Fly" вона випустила для підтримки організації Special Olympics, яка організовує спортивні заходи для людей з розумовими відхиленнями. 


Цитата тижня

Улюблена Віра Полозкова нещодавно в інтерв'ю на каналі "Дождь" так слушно сказала: "Люди, які припиняють писати, ніколи не бувають щасливі".


Книга тижня

Гюґо Гамільтон у книзі "Люди з веснянками" розповідає історію свого дитинства. Розповідає про тата з Ірландії та маму з Німеччини. Розповідає про реальність з війною і без неї. Розповідає, як пекти пироги (головне настрій) і як виганяти мишей (їх потрібно забути). Розповідає про розмови мертвих і речі, що назавжди залишаються у пам'яті. А ще про веснянки, неправильні відповіді та черевики. "Коли виросту, то намагатимуся триматися подалі від життя". 

Share:

0 коментарі