Inspiration of the week #33

Самотні будинки, ліс, серце з каменю і як танцюють мертві - зате за вікном сонячно.

Картинка тижня

Серія фотографій "Lonely house" від Sejkko - це історія пошуку дому таким, як він має бути, це дихтомія понять ззовні і всередині. Це стільки порожнечі та глибини на один кадр, що вистачило би, ймовірно, на роки. Кіно тижня

Мультсеріал "По той бік огорожі" розповідає про двох братів, які загубилися у лісі. Вірт і Грег мають знайти шлях назад до дому. Це, звісно, не так просто, бо у лісі живе чудовисько і вистачає інших не надто хороших персонажів. Новий проект режисера улюбленого "Часу пригод" не міг не вдатися. "По той бік огорожі" й справді неймовірно цікаво дивитися. 

Докладний матеріал про створення анімаційної картини написав, до речі, "Look at me"Пісня тижня

Красиві Muse. Красивий танець. Красивий новий кліп на пісню "Dead Inside"


Цитата тижня

"Була би моя воля, я би неодмінно народився з серцем із каменю." (Грація Деледда "Еліас Портолю")

Книга тижня

Нобелівська лауреатка 1926 року Грація Деледда у романі "Еліас Портолю" описує історію любові, яка не має жодного шансу. Головний персонаж закохується у наречену брата та намагається протистояти своїм почуттям, навіть починаючи заради цього шлях священника. Мені рідко подобаються подібні твори, але цей написано справді добре.

***

За 3 дні я вже буду на Семінарі від "Смолоскипу", про який мріяла останні кілька років, тому наступна неділя з часом для натхнення випаде вже 17 травня. Втім, вражень обіцяю багато.

Share:

0 коментарі