Inspiration of the week #39

Цього тижня красиві всередині люди будували міста словами і образами, втікали у ліс, не боялися смерті, ставали знову людьми і дивилися на дощ.

Картинка тижня 

Федеріко Бабіна перетворив у новому своєму проекті режисерів на архітекторів і показав у серії ілюстрацій, які будинки вийшли би у Тіма Бертона, Ларса фон Трієра, Стенлі Кубрика, Девіда Лінча, Андрія Тарковського, Веса Андерсона, Еміра Кустуріци, Мікеланджело Антоніоні та інших. 


"Режисери - це ж архітектори кіно. Вони будують історії, які оточують глядача, поміщають його в інший світ. У кожного з них свій стиль, мова, естетика, мислення, бачення дизайну і конструкції будівель..." - слушно сказав Федеріко Бабіна, коментуючи серію "Archidirector"
Кіно тижня

"Королі літа" - наївна, літня, проста, складна історія про трьох друзів-підлітків, які вирішили втекти від світу дорослих і жити у лісі. Вирішили перетворитися на героїв своїх дитячих мрій і дитячих книг. 


Пісня тижня

Aquilo - HumanЦитата тижня

А Фінн, звісно, завжди знає правду. Хочу вже новий сезон "Часу пригод".


Книга тижня

Я, напевно, занадто багато читала (і читаю) екзистенціалістів, тому з Ірвіном Яломом ми порозмовляли як старі друзі. У своїй книзі "Вдивляючись у сонце: життя без страху смерті" він розповідає історії своїх пацієнтів і те, як страх смерті керує їхнім життям. 

Share:

0 коментарі