Inspiration of the week #40

Чому ми досі не зібрали всі речі і не поїхали до моря, до океану, на Гаваї, на Марс... ? 

Картинка тижня 

Японка Yoko Furusko сама описує свою місію, як перетворення монотонної реальності у яскраву фантазію. Вдається їй це трохи більше, ніж повністю. Ці деталізовані сни і неймовірні казки, нагадують те, що могло би відбуватися у голові Аліси Льюїса Керрола. 


Кіно тижня

Меггі готується проковтнути жменю таблеток, але її зупиняє телефонний дзвінок. Вона бере трубку і чує, що її брат Майло (з яким вона не спілкувалася 10 років) зараз у лікарні і його вдалося врятувати від самогубства. Так починаються "Близнюки" ("The Skeleton Twins") Крейга Джонсона - кіно про пошуки відповіді на питання про те, для чого варто взагалі продовжувати жити далі. У той же час стрічці вдається бути доволі легкою для перегляду і навіть деколи смішною. Пісня тижня

Ця пісня давно мала бути тут. 

Layla - Weightless 
Цитата тижня

"Уміння передати більше через менше, горішнє через земне, піднесенне через буденне здається мені найвищою письменницькою доблестю." (Юрій Володарський) 

Книга тижня

Цього тижня будемо вважати журнал у книжковому форматі книгою. До того ж, він мій улюблений. У "Шо" Юрій Володарський продовжує підтверджувати звання найкращого літературного критика; Юрій Андрухович міркує про мову і те, чим різняться і не різняться сміх та вбивство; Завен Баблоян говорить про постколоніалізм. Про війну пишуть серйозно і несерйозно, про французьке кіно, про виправданий пафос, музику і багато іншого.

Share:

0 коментарі