Inspiration of the week #41

Між написанням новин, я натрапила на сайт, який повторив мої найбільш сумні думки. Він візуалізує теорію французького філософа Поля Жене, який сказав, що для людини час йде швидше з кожним роком життя. Але все ж так відносно, правда? 

Картинка тижня 

Сьогодні у мене знову балерини. Генрі Лютвайл фотографує "темну сторону" краси і легкості. Його знімки нагадують мені "Чорного лебедя" Аранофскі і показують, що працювати потрібно наполегливо і важко, аби створити щось по-справжньому чарівне.
Генрі Лютвайл зробив портрет і Місті Коупленд, яка цього тижня стала першою темношкірою примою-балериною Американського театру.Кіно тижня

Наївний, добрий і прекрасний фільм "Астронавт Фармер" розповідає про чоловіка, який сам будує ракету і готується полетіти у космос. Колись Чарльз (Біллі Боб Торнтон) працював на NASA, але після смерті батька зайнявся сімейною фермою. У нього чимало боргів; заставлений будинок; сотні (а після публікацій у газетах та випусків новин - куди більше) людей, які сміються з нього, та діти і дружина, які продовжують вірити. У нього одна прекрасна мрія - наблизитися до зірок.

"На котромусь з етапів життя ми перестаємо вірити у чудо. Але ж якщо у нас немає мрії, то у нас немає нічого."


Пісня тижня

Я люблю згадувати пісні, які любила колись. І слухати їх знову, і любити їх знову.

Wya Oak - Civilian


Цитата тижня

Чарльз Буковскі написав "Майже вигаданий вірш" і там є такі рядки:

...і я сказав видавцям,
редакторам: "друкуйте її, друкуйте її, вона божевільна, але вона
магічна, в її полум'ї немає брехні"... 

Книга тижня

Мій ще один нобелівський лауреат Анрі Бергсон і його "Творча еволюція". Прекрасна книга у дусі екзистенціалізму, яка змусила мене над багато-чим задуматися. Наприклад:

"Інтелект мислить матерію." 
"Шлях створюється по мірі того, як здійснюється його проходження." 
"Шлях, який ми проходимо у часі, засипаний уламками всього того, чим ми починали бути, чим ми могли стати." 
"Є речі, які здатен шукати тільки інтелект, але сам він їх ніколи не знайде. Їх міг би знайти лише інстинкт, але він ніколи не стане їх шукати." 
"Ми відчуваємо себе вільно тільки у чомусь зупиненому, нерухомому, мертвому." 
"Дія розриває коло." 
"Буття накладається на небуття." 

Share:

0 коментарі