Inspiration of the week #42

Я думаю про те, як все змінюється. Як літо-літо стає літом-осінню, а через кілька днів, напевно, буде навпаки. Про чашку кави щоранку, про те як сходить і заходить Сонце, про кількість літер і кількість сенсів, про історії, які залишилися нерозказаним, про наші минулі життя, які закінчилися буквально вчора. Про мої атоми, які колись належали комусь іншому.

Картинка тижня 

Похмура чайна вечірка в ілюстраціях Julia Iredale. Люди і їхні будинки, люди і їхні могили, люди і їхні сни. 


Кіно тижня 

Половину королівства за фільм жахів, який мене налякає! Ми з Аліною подивилися їх вже стільки, що більшість змушують нас або сміятися, або засинати. Цього тижня у нас був "Астрал 3" (непогано, в принципі. Але далеко не так добре як друга частина і тим більше - перша), "Дім страху" (якщо серед авторів стрічки є Джеймс Ван, то її однозначно варто дивитися. Тут є і інтрига, і історія, і непогана картинка, але нічого особливого, на жаль.), "Воно" (сюжет ні про що, але знято геніально. Стільки красивих кадрів, що вони чудові і без всілякого фільму). 
Пісня тижня 

Мабуть, краща його пісня. Слухати можна безкінечно. 

Hozier - In The Woods Somewhere


Цитата тижня

Робот поговорив з людиною і його слова (хоча вони не більше ніж сума всієї інформації, яку вклали у нього) здаються мені напрочуд глибокими.

Hunan: What do you like to talk about?
Machine: Nothing.

Книга тижня 

"Коротка історія майже всього на світі" Білла Брайсона - енциклопедія, яку я слухаю останнім часом по дорозі на роботу. Всі ці історії про зорі, про атоми і про нас змушують мене думати про те, що я знаю безкінечно мало і мені наївно хотілося знати би все, причину всіх речей, місце цієї Планети у цьому Всесвіті і місце цього Всесвіту у де-би-він-не-знаходився. 

Share:

0 коментарі