Inspiration of the week #44

Доброго ранку, ведмежата, тіні, кубики, літо, звуки, океани і люди.

Картинка тижня

Наталі Рукавішнікова дуже красива і дуже талановита. Вона малює аквареллю, акрилом, а з недавнього часу і маслом. Художниця сама описала себе напрочуд символічно: "У найбільш романтичні вечори, я танцюю сальсу з своїми спогадами" (цитата, до речі, з фільму "Пробудження життя"). 
Кіно тижня

Цього тижня знову буде серіал. Про дуже красивого, розумного героя з шизофренією, соціофобією, проблемами з наркотиками, дитячими травмами, якому, я сподіваюся, вдасться врятувати світ (якщо не весь, то принаймні свій). "Містер Робот" з неперевершеним Рамі Малеком у головній ролі. Пісня тижня

Російська інді-група On-The-Go презентувала кліп-експеримент. Вони дали анонімне оголошення для танцюристів. Останні приходили на кастинг і танцювали під пісню, яку чують вперше. Те, що у них вийшло, і стало роликом на пісню "Wake Up Call". А тут можна подивитися інтерактивну версію кліпу з кожним танцюристом окремо. 


Книга  і цитати тижня

"Дзеркальний куб" Леся Белея чекав своєї черги на прочитання ще з травневого Семінару Творчої Молоді, де нам подарували кілька книг лауреатів "Смолоскипа". Мені дуже сподобалися образи, а це ж так важливо у поезії. Такий собі дзеркальний кубик Рубіка, який неможливо скласти неправильно. Збірка складається з розділів (Приватна історика; А-Кордіон; Як я осліп, оглух і забув, що таке любити; Сілезіанство; Ужгоро(А)дість; Сходи та Задзеркалля), розділи складаються з поезій, поезії складаються з слів і розділових знаків, а ще літер, пауз і сенсів.

пам'ятаєш, як колись
ми їли кремовий торт
                                    зі склом 
(Цукерня)

***

того вечора ми всі чекали кінця світу
(Буденна есхатологія)

***

бачу твоє внутрішнє море
що прагне океану
(Твій океан)

***

твою кімнату наповнює
прозорий дим слів
сказаних кимось
у ранніх фільмах
братів Люм'єр
(Приватний сінематограф)

***

Бог перестає бути Богом
коли починає відповідати на
твої запитання
(І ще два ковтки) 

***

у моїй 
          долоні
                    скалка
після
        рукостискання
                    з
       тінню
(Самотиння) 


Share:

0 коментарі