Мумі-тролі на Рив'єрі: Простими і добрими

"Мумі-тролі на Рив'єрі" - один з найдобріших і найкрасивіших мультфільмів не тільки цього року, а й цього життя. 

"Я пройшов багато доріг і всі вони вели у Долину Мімі." (Мумі-тато)


Мумі-тролі покидають свою рідну долину і відправляються у французьку Рив'єру... Вони добре знають, що морські подорожі корисні для душі, тому й довго не роздумують про те, чи піднімати вітрила. До того ж Фрекен Снорк мріє про розкішне життя, пляжі, вечірки і бікіні. З щирою наївністю мумі-тролі поселяються у королівському номері найкращого готелю ("Я думала, що ми тут гості." - скаже потім розгублена Мумі-мама, побачивши чек). 

Мумі-тролі швидко розуміють, що їм непотрібні великі помешкання (коли вони потрапляють до свого королівського номеру, то живуть тільки на ліжку, бо іншого простору забагато), не потрібні пачки з грошима ("Я вже маю бікіні." - відповідає Фрекен Снорк, коли їй хочуть повернути півмільйона), не потрібні всі привілеї Півдня. 
Розуміють, що потрібна земля, в якій можна вирощувати квіти. Потрібна риболовля на світанку. Потрібно бути разом і бути щасливими. А взагалі-то достатньо і трьох речей: "жити в мирі, садити картоплю і мріяти" (Мумі-тато). Давайте будемо простими і добрими. Тоді нам так само вдаватиметься вирощувати ліс посеред моря, як вміє лише Мумі-мама. 

Share:

0 коментарі