Inspiration of the week #45

Цього тижня був дуже гарний повний місяць, дуже гарний початок серпня, день народження в Оксани, день народження Гаррі Поттера, перший кавун цього року і перша диня. Привіт, Маленький Принц, море, океан, емоції, сумний Чоран і веселий Росс.

Картинка тижня

Luna Monogatari з Японії малює чудові деталізовані ілюстрації, ще у неї є чимало цікавих фотографій та архітектурних проектів. 


Кіно тижня 

Мультфільм "Думками навиворіт" - ще один піксарівський шедевр. Розповідь про дівчинку і емоції в її голові мило і по-дорослому показує історію дорослішання та пошуку гармонії всередині. Щоправда, деяких емоцій мені таки не вистачило. Спершу творці мультфільму планували зробити 27 яскравих чоловічків у голові, але потім скоротили їхню кількість до 5 (Радість, Печаль, Гнів, Страх, Відраза). 


Ще один фільм тижня - "Рай океан". Батько і син зв'язані однією мотузкою стрибають у воду - вони от-от мають померти. Після такого початку справді неможливо відірватися від неймовірно сильної, доброї та зворушливої історії. Самогубство не вдасться і хворому на рак батькові доведеться вчити свого сина-аутиста жити на світі самостійно. Батько працює в океанаріумі, перед смертю він вдаватиме морську черепаху і говоритиме синові, що він от-от перетвориться на неї. Батько питає сина: "Ти будеш сумувати за мною?", син відповідає: "Ти будеш сумувати за мною?", батько відповідає: "Буду". 


Пісня тижня

Я дуже чекаю на екранізацію "Маленького принца", а тепер саундтреки від Ханса Ціммера та Річарда Харві змушують мене чекати ще більше.


Цитата тижня

"Метрополь" вивів 20 заповідей від Еміля Чорана. Після цих цитат мені хочеться кинути все і читати все, що він написав. А ще хочеться запросити його на каву (абсент?) у компанію Кафки, Сартра і Беккета. 


*

Австрійський фотограф зробив портрети моряків з грецького острова Парос, а ще показав їхні човни. Один з тих моряків сказав: "Якщо я не бачу моря, я не живу"Книга тижня

Не знаю, чи вдалося би Стіву Россу переконати Еміля Чорана, що життя має сенс, але зі мною йому це трохи вдається. Цього тижня його книга "Йога щастя"

Share:

0 коментарі