Inspiration of the week #46

Замки з піску виглядають, як справжні. А будь-яка вода (навіть коли це 60% (хоча тут ми з точним числом так і не визначилися) людського тіла) виглядає, як океан. Тому навколо стільки людей-океанів і всі вони прекрасні. Фіолетово-рожево-блакитне небо і кава вранці. Музика. Ми все давно знаємо. 

Картинка тижня

Моя королева Тільда Свінтон знялася у фотосесії  для корейської версії журналу "Vogue". *

А ще переможців назвав щорічний конкурс National Geographic Traveler Photo Contest. І ці кадри безкінечно глибокі і безкінечно красиві. Як і наша Земля. Кіно тижня

Коли я цього тижня дивилася у кінотеатрі фільм "Людина-мураха", то могла би з легкістю погодитися з думкою тата, чи половини критиків - стрічка надто банальна, шаблонна та проста. Але не буду. Бо історія про Скотта Ленга - це історія про звичайного чоловіка, який став героєм. Абсолютно без жодних надзвичайних можливостей, тільки з добрим серцем. Це важливо, бо це означає, що кожен може врятувати світ. 


Я дуже сподіваюся, що у іспанських "Червоних браслетів" буде 3 сезон. Хоча, Лідер, Другий Лідер (на випадок, якщо потрібно буде замінити першого), Незамінний, Красунчик, Розумний і Дівчина вже й так багато сказали. Чудовий серіал про дружбу, силу і життя. 
Пісня тижня


Wolf Colony – Dark & Moody


Цитата тижня

З нового "Kinfolk":


Книга тижня

Замість книги цього тижня у мене перед сном був літній номер "Kinfolk". Про речі, без яких можна прожити, про те, аби говорити "ні" хаосу, шуму, злу і проблемам. І про речі, без яких прожити не можна. Про те, аби більше усміхатися і більше радіти.


Share:

0 коментарі