Inspiration of the week #48

Мені подобаються такі дні, коли літо вже не літо, але ще й не осінь. Мені колись подобалося писати, що я народилася одного зимового дня 20 серпня. І писати зараз цей пост про натхнення, тримаючи на руках Суботу, - безцінно теж. Привіт! 

Картинка тижня

Kelli Murray - ілюстратор, дизайнер і блогер. Вона малює милих сов, м'яких кошенят та мрійливих дівчаток. Усе дуже пастельно і легко.
Життя Келлі настроєво не відрізняється від її ілюстрацій. Так і має бути, бо це свідчення гармонії. У Келлі двоє чудових дітей. А ще вона чи не найкраще вміє носити капелюхи. 


Кіно тижня

Ця історія обов'язково має бути у списку найбільш важливих, аби вкотре нагадувати: те, чого ми шукаємо, у нас вже є. "Мумі-тролі на Рив'єрі"

*
Не менш мені сподобався незвичайний фільм Хела Ешбі "Гарольд і Мод". Гарольд - підліток, який вдає самогубства, аби на нього звернули увагу. Мод - стара жінка, яка бачить у всьому позитив. Вони вперше зустрічають один одного на чужому похороні (на кладовище обоє ходять, як на прогулянку) і з того часу стають нерозлучними. 


"Більш за все я хочу перетворитися на соняшник, він такий високий і простий." (Мод)

"- Чиї це слова? (Гарольд)
- Не знаю. Значить мої! (Мод)"

"- Ви легко сходитеся з людьми? (Гарольд)
- Так, вони всі ж мого виду. (Мод)"


Цю стрічку варто дивитися заради колекції запахів Мод (наприклад, запаху снігопаду на 32 вулиці), а ще заради епізоду з деревом, яке вони пересаджували у ліс. І загалом - цю стрічку варто дивитися. 


Пісня тижня

Huntar - Love I Know
Цитата тижня


Книга тижня

У книзі "Навіщо ми пишемо?", яку я зараз читаю, 20 різних письменників відповідають на це питання, а також діляться секретами своєї творчості та міркують про літературу. Окрім того, Мередіт Маран розповідає головні факти з біографії своїх героїв і не забуває про цікаві деталі. Книга дуже-дуже цікава, тому я думаю, що розповім пізніше про неї більше.*

Мені тепер 24. І це красиве число. Воно дуже кінематографічне. Потрібно тільки зібрати всі кадри і вийде фільм. Я вас люблю)

Share:

0 коментарі