Inspiration of the week #49

Доброго ранку, передостанній літній день. 

Картинка тижня 

Японець Yoko Tanji малює когось, хто шукає зорі, шукає ключі, шукає кошенят, шукає історії і шукає відповіді. Кіно тижня

Є чимало персонажів з фільмів, які надихають, на яких хочеться бути подібною. Наприклад, бути такою ж сильною, оригінальною і талановитою, як Майкл Дорсі з стрічки "Тутсі". Після того, як актору не дають жодної ролі, через його постійні конфлікти з режисерами, він вирішує переодягнутися жінкою та почати нову кар'єру. До речі, молода Джессіка Ленг тут прекрасна. Взагалі - ідеальний фільм для того, аби перестати сумувати. 


"- Ви були щирими, чи просто грали?
- Як мені відповісти, щоб отримати цю роль?
- Що ж, непогано. Ходімо." 

*
Хоч "Френк" за жанром і комедія, втім сприймати цю стрічку як щось, з чого можна посміятися, я не змогла. Але, звісно, кумедних моментів вистачало. Персонаж Майкла Фассбендера (Френк) не знімає велику іграшкову голову, він - соліст музичного гурту, до якого і випадково потрапляє клавішник Джон (Донал Глісон), що вирішує зробити колектив популярним. 


"Що у нього зараз в голові під цією головою?" - цитата, яка для мене і стала головною у фільмі. Я намагалася дати собі відповідь на це питання, але не знаю, чи змогла зробити це до кінця. Пісня тижня

Чудовий музичний підсумок цього літа від трьох француженок. L.E.J. заспівали по-своєму головні хіти останніх трьох місяців. 


Цитата тижня

Такі важливі слова, що їх варто повторити:

"Пробуй ще раз. Терпи невдачу знову. Це неважливо. Пробуй ще. Помиляйся краще." (Семюел Беккет). 

Книга тижня

Окрім дочитаного "Навіщо ми пишемо?" Мередіт Маран, не прочитала нічого. Втім, я писала казку про Океан.

Follow my blog with Bloglovin

Share:

0 коментарі