Inspiration of the week #50

Півсотні неділь з натхненням.

Картинка тижня

Говорячи про художника Джима Кая, неможливо не говорити про Гаррі Поттера. Саме він проілюстрував чимало історій про хлопчика-чарівника. Хоча у Джима є і багато інших талановитих робіт. 
*
Про Діму Ребуса я вже писала і, напевно, напишу ще не раз. Він намалював просто неймовірну нову картину, від якої неможливо відірвати погляд. 
Кіно тижня

У мене були ранки з короткометражними фільмами. І це так цікаво, коли у кілька хвилин поміщається життя. Коли за кілька хвилин можна кинути все, поїхати самій до гірського озера, а потім зрозуміти, що... ("Час самотності"); коли можна вчитися не рахувати щоразу до десяти і вчитися жити у цьому світі ("Десять"); коли "Dog Eat Dog", а тобі просто хочеться забрати песика до дому... А ще шедевральний діалог двох подруг у 3-хвилинних "Pipas", одну з них хлопець назвав Пі і сказав, що це таке число і воно безкінечне, дівчина ж переконана, що такого числа не існує і що це перша літера імені його іншої подруги. У "Філософі" герой намагається позбавитися всіх речей і таким чином зрозуміти, що ж є головним. А у "Безкоштовному пирозі" приходить чоловік з жахливими новинами, плутає імена, але приносить десерт.


Пісня тижня

Цього разу це буде не пісня, а танець. Адже у цьому відео музика - лише фон. Так тренуються українські гімнастки і які ж вони прекрасні: 


Цитата тижня

"Всесвіт все врівноважує, Всесвіт турбується про всіх своїх птахів." (Р. Дж. Паласіо "Чудо") 

Книга тижня

"Чудо" Р. Дж. Паласіо - неймовірна книга. Це історія про хлопчика Августа, який "незвичайний тільки тому, що інші вважають його незвичайним". У нього з народження таке обличчя, що інші діти його лякаються, а потім бачать у кошмарах. Август переніс десятки операцій, але він наважиться піти у 5 клас (до того Аві вдома навчала мама) і знайти там справжніх друзів. Мабуть, головна для мене фраза з роману - це цитата Джеймса Баррі, яка згадується у книзі: "Давайте введемо нове правило у житті... постараємося завжди бути трохи добрішими, аніж це необхідно". 


А ще у "Чуді" є ідеальний образ вчителя в особі містера Брауна. Той кожного місяця пропонує учням максими (Наприклад, "Пам'ятник людині - це її справи", "Єдина правота - це доброта", "Йди за днем і тягнися до Сонця" та інші), а в кінці навчального року просить їх скласти свої. 

Така максима Августа Пуллмана: "Кожній людині хоч раз у житті належить справжня овація, тому що ми всі перемагаємо світ". 

Share:

0 коментарі