Inspiration of the week #52

Такі дощові ранки пасують осені і загалом пасують цій планеті. Привіт.

Картинка тижня

Христя написала прекрасну книгу для мам і нагадала мені про художницю, за якою я слідкувала давно і якої чомусь досі немає у рейтингах натхнень тижня. Альона Жук, або УгоЛЁк, або Льо любить малювати. Так вона сама починає розповідати про себе. Більше про Льо можна почитати у цьому інтерв'ю

Кіно тижня

У мене вже є третій сучасний український фільм, який можна сміливо назвати геніальним, чудовим, найкращим. І це велика радість, а ще - велика гордість. "Брати. Остання сповідь". Цього тижня був допрем'єрний показ, а з наступного фільм уже показуватимуть у кінотеатрах. Тут я спробувала написати про свої враження. 


*
За другим переглядом через років, мабуть, сім фільм, від якого плакав Квентін Тарантіно (від радості і від катарсису, напевно), сподобався мені менше. Звісно, "Олдбой" має хороший сюжет і зйомки, і так далі... Але після "Братів..." він здався мені якимось поверховим. Тут немає героїв, яким я хотіла співчувати, якими я захоплювалася, або за яких я боялася. Ну і загалом - помста ж немає сенсу. 

"І пісок, і гірська порода все занурюється у воду."Пісня тижня

Завжди цукеркові, божевільні і казкові CocoRosie випустили новий альбом. Heartache City хочеться слухати і робити цю осінь кольоровою. 


Цитата тижня

"Ніякого часу немає, - пробурмотів Ганс Касторп." (Томас Манн "Зачарована гора") 

Книга тижня

Перша частина "Зачарованої гори" Томаса Манна. Деяких нобелівських лауреатів я читаю швидко, мені достатньо однієї книги, але з Манном мені хочеться бути довго. 

Share:

0 коментарі