Inspiration of the week #55

Цього тижня по дорозі на роботу мені видалося, що я бачила лиса. Скоріше за все, це був зовсім не лис, але я не повертала голову і не зупинялася, аби перевірити. Тому я бачила лиса. Мені захотілося його приручити. Справді. А поки... Привіт, новий жовтень. 

Картинка тижня

Gustavo Aimar - аргентинський ілюстратор. Його "клаптиковий" стиль стає частиною дитячих книг та описує іншу, втім не менш прекрасну, реальність. Саме колаж дозволяє Gustavo робити свої картини різнорівневими, даючи чимало прочитань. "Я люблю подорожувати навколо зображення, розшифровувати його, інтерпретувати і слухати те, що воно повинне сказати."- говорить художник про свій підхід до мистецтва. 


Пам'ятаю довгі вечори, коли ми з сестричкою теж робили свої колажі. Ми різали журнали, шукаючи саме ту частинку, яка нам знадобиться для шедевру. 


Кіно тижня

Жовтень такий холодний, що хочеться зігріватися ззовні і всередині. Для цього підходять деякі люди, какао, теплий светр, або комедії. Так, як я не надто люблю цей жанр у кіно, то мої пошуки чогось смішного затягуються. Втім, цього тижня було дві непогані спроби. Перша - "Стажер" з моєю прекрасною Енн Хетевей. Друга - "Сім психопатів"

"Стажер" - американсько-неамериканська комедія. Добра, передбачувана і життєствердна. 


А "Сім психопатів" нагадують мені, що коли я якийсь гумор і люблю, то, зазвичай, це чорний гумор. Пісня тижня

Одна з найбільш чарівних у світі пісень  звучить відмінно і у обробці Лани Дель Рей. Під цю композицію ми танцюємо нову хореографію на контемпі і вона справді вав.


Цитата тижня

"Неможливе - моє друге ім'я." - говорить зараз Ілон Маск, у кумедному інтерв'ю, яке у нього бере дівчина у рожевому.

Книга тижня

Читати одразу така глибоку і важливу книгу, як "Доктор Фаустус" Томаса Манна та у той же час смішні історії та поради про те "Як відчути себе парижанкою, ким би ви не були" - у моєму стилі.

Про Фаустуса я розповім, коли дочитаю до кінця. Щодо твору чотирьох подруг з Франції, то за їхньою логікою, я уже парижанка.

А ідеальна француженка для мене, до речі, Clémence Poésy:


Share:

0 коментарі