Inspiration of the week #57

Ранок нарешті сонячний. Кіт нарешті у мене на колінах. І тому цей день чудовий.

Картинка тижня

Gabriella Barouch любить Париж, дитячі книги, вінтажні іграшки та життя. Її ілюстрації надзвичайно символічні та красиві. 
Кіно тижня

Обрати кращий фільм за останні сім днів мені дуже-дуже важко. Тому нехай будуть три фільми.

На "Багряний пік" я довго чекала. Водночас, я не сподівалася на геніальний сюжет, або те, що побачу свій новий улюблений фільм. Мені просто хотілося красиву історію. А слово "красивий" насправді найкраще характеризує нове творіння Гільєрмо дель Торо. Ксав'є Долан двічі приємно здивував цього тижня. Вперше фільмом "Том на фермі", вдруге - новим кліпом для Адель. Щодо стрічки, то вона розповідає про хлопця, який приїздить на похорони свого коханого. Мати Гійома нічого не знає про нетрадиційну орієнтацію сина і Тому доводиться вдавати, що вони з Гійомом були просто друзями. Брат Гійома не хоче розчарувати матір і вигадує історію про дівчину покійного. Напевно, це найбільш дорослий фільм Долана і майбутнє у сучасному кінематографі у нього грандіозне. 


"Людина-слон" Девіда Лінча - геніально і крапка. 


Пісня тижня

Гарні кольори, гарний голос і аплодисменти для Долана та Адель. 


Цитата тижня

"Те, чого я не бачу, мені доводиться уявляти" (з фільму "Людина-слон" Девіда Лінча) 

Книга тижня

"В одній тонкій сукні я лежала на жорсткій підлозі, я навіть не взяла ковдру, бо боялася, що зігріюся і засну, а тоді не почую твоїх кроків." - як же можна так відчайдушно любити один погляд, один образ і одного незнайомця? "Лист незнайомки" Стефана Цвейга - прониклива і ніжна історія, яка так пасує дощовому осінньому вечору.

Share:

0 коментарі