Inspiration of the week #58

В офісі ми якось одразу почали вмикати новорічні пісні і навіть рахувати дні до 2016 року. Мені хочеться поставити на паузу цю осінь, щоб відчути її, зрозуміти її і бути у ній ще трохи. Тому привіт, листопад, будь найкращим.

Картинка тижня

У "Style Insider" опублікували фотосесію та інтерв'ю з ONUKA. Ната Жижченко - одна з тих, хто змінює нашу музику і я за це її дуже поважаю і люблю. А ще нові знімки Нати - як кадри з фільму жахів про маленьку дівчинку. Такий фільм не завадив би вчора на Хелловін. Кіно тижня

Є фільми, після перегляду яких одразу ж хочеш жити інакше. Які надихають не зупинятися, мріяти, діяти і творити. Фільми, що нагадують про те, про що ти і так знаєш, але забуваєш. "Мирний воїн" - саме з таких картин. Бо кожна мить особлива. 

*
А ще врешті хороша комедія. Хоч під час перегляду "Сімейного вікенду" мене і не покидало враження, що цей фільм мав зняти Вес Андерсон, втім, вийшло чудово. До того ж, у нас Емілі багато спільного, а у моєї сестрички з Люсіндою) Зовсім легкий фільм, аби просто відпочити. Пісня тижня

Пісня-маніфест. Пісня-мрія. І пісня-заклик. "Imagine" для UNICEF заспівали Андрій Хливнюк і Дмитро Шуров. Напевно, після оригіналу та версії A Perfect Circle, це тепер моє улюблене виконання.

Imagine all the people 
living for today...


Цитата тижня

"Все має сенс... і ти повинен збагнути його." (з фільму "Мирний воїн") 

Книга тижня

Дочитую книги, які залишилися у мене з флешмобу на LiveLib. Це насправді дуже цікаво, бо життя коротке, а книг багато і я, напевно, за інших умов ніколи не взялася би за "Сто імен" Сесілії Ахерн, і не у першу чергу починали би "Добрі передвістя" Ніла Геймана та Террі Пратчетта.

Share:

0 коментарі