Inspiration of the week #61

Добре, що є люди, з якими хочеться багато розмовляти. Що є люди, з якими тепло. Що є люди, які рідні. Добре, що є казки. Привіт, передостання неділя цієї осені. 

Картинка тижня

Іван Трояновський дуже красиво фотографує любов. Дуже красиво фотографує щастя. І дуже красиво фотографує людей. Він - з Санкт-Петербурга, але їздить у інші міста, аби показати, що означає любити у Нью-Йорку, любити у Москві, любити у Сочі, любити у Мінську, любити у Криму, любити у Берліні, любити в Одесі... Любити на Планеті Земля. 


Кіно тижня

Два абсолютно нереальних фільми цього тижня. У першому - брат з сестрою дивилися, чи чоловік, якого вони щойно вбили, дихає, притиснувши його губи до дзеркальця автомобіля. У другому - маленька дівчинка шукала, де їй переглянути касету з живота щойно вбитої татом тварини; колишній документаліст чекав, поки вона засне; а чоловік, який застряг у власному кошмарі, шукав крик, за який можна отримати "Оскар". 

"Нові казки братів Грімм" 


"Реальність" 


Пісня тижня

Новий космічний кліп Девіда Бові. 


Цитата тижня

"Не дивіться цей фільм, його ще не існує." (з фільму "Реальність") 

Книга тижня

Стьопа знайшов на горищі своєї бабусі-бібліотекарки багато старих і красивих книг. "Ти би, мабуть, звідти не виходила." - сказав він мені, коли я гортала неймовірне видання "Аліси в Країні Чудес". "А що, коли я не віддам тобі цю книгу?" - запитала я. "Значить, вона тобі більш потрібна." - відповів мені Стьопа. P. S. 

А ще тут мають бути ці фото. 


Share:

0 коментарі