Inspiration of the week #62

У Ikea вже новорічний настрій, а за вікном злива. Втім, пора запалювати ліхтарики і чекати снігу. Привіт, за-два-дні-грудень. Побачимося вже у 2016 році, ще-два-дні-листопад.

Картинка тижня

Isabelle Arsenault малює дуже легко і майже прозоро. Виходять такі меланхолійні казки, які хотілося би читати перед зимою. 


Кіно тижня

Прошу, скажіть мені хтось, що він повернувся... Перша в історії повнометражна екранізація "Маленького принца" вийшла до неможливості красивою. Більше про неї я написала тут.

 

*

"Плоть і кістки" - серіал про балет і не про балет теж. 


Пісня тижня

У найкращих у світі Placebo вийшов цілий акустичний альбом. Їхні хіти звучать у ньому ще більш нереально.Цитата тижня

ветер когда ему грустно
находит на ветках пустые коробки цикад
дрожащим движением 
кладёт между губ хрупкое тельце
дышит в него по капле 
вытесняя наружу 
красные-красные слёзы


Книга тижня

У свіжому номері журналу "Шо" Сергій Жадан говорить про те, що повинен і чого не повинен робити письменник. А ще говорить, що "кожен має сам відповідати за власне божевілля". Юлія П'ятецька пояснює, чому "Жизнь - боль", а Олексій Нікітін характеризує сучасні медіа, згадуючи про Бодрійяра. "Семічов і Кузьмін" розповідають в інтерв'ю про свої картини та творчий тандем. Окрім того, традиційні рецензії та вступне слово Юрія Володарського (цього разу до Андрія Кокотюхи, якому Юрій пояснює чому твори Кафки - геніальні); розповіді про сучасну українську літературу від Ірини Славінської, багато музики, поезії та людей (Анджей Вайда, Катя Петровська, Олег Каданов , Володимир Гандельсман та інші). 

Share:

0 коментарі