Казка казок: Страшніше за життя

Казка Казок / Il racconto dei racconti
режисер - Маттео Ґарроне
у ролях - Сельма Хаєк, Венсан Кассель, Джон Сі Рейлі, Бебе Кейв, Крістіан Ліс, Тобі Джонс та інші.

Давним-давно у тридев'ятому царстві жила собі королева, яка мріяла про дитину. От тільки все має свою ціну. І для того, аби з'явилося одне життя, повинно закінчитися інше. Давним-давно один король спершу виростив велику блоху, а потім, коли вона померла, вивісив її шкіру та сказав, що той, хто впізнає тварину, одружиться з його донькою. Шкіру блохи впізнав людожер. Давним-давно жило собі дві старі сестри. Король покохав одну із них і спершу викинув її з вікна, коли побачив зморшкувату шкіру та сиве волосся, а потім взяв її за дружину, коли та стала молодою. Це все казки. Справжнісінькі казки. Куди страшніші за життя. 


"Казка казок" - це екранізація розповідей Джамбатісти Базіле, які він записав у 16 столітті ("Магічна лань", "Блоха" та "Обідрана стара"). Фільм демонструвався у Каннах. І хоч жодних нагород він там не отримав, втім більш ніж вартий для перегляду. 

Королева з'їдає серце морського чудовиська і через день народжує сина. Дівчина хоче вбити себе, але потім підкорюється долі і йде разом з людожером. Інша сестра не стала молодою і віддала все, що мала, чоловіку, який зірвав з неї шкіру. 


Сюжети від яких йде мороз по шкірі. Стрічка, яку я дивилася з завмиранням серця, коли, наприклад, хлопець ніс принцесу на спині і йшов по канату, а за ним гнався людожер. Стрічка, яку я дивилася з сльозами на очах, коли, наприклад, донька повернулася до батька у своїй і не у своїй крові, а сестра пішла до своєї сестри тільки зі своєю кров'ю. Неймовірно красиве і разом з тим жахливе кіно. 

"Казка казок" показує цілу паралельну реальність, яка живе за своїми законами. Реальність, де є королі та королеви, де є чари, де є абсолютно інший світ, але ви би не захотіли опинитися там. 

Share:

0 коментарі