Inspiration of the week #65

Мені катастрофічно не вистачає снігу. Така зима якось абсолютно не дозволяє повірити у себе. А між тим - до Нового року залишилося 11 днів. Привіт.

Картинка тижня

Я, видається, знайшла ідеальну ілюстрацію до слів Вільяма Батлера Єйтса про "жахливу красу". Ірландець Річард Мосс фотографує кривавий конфлікт у Конго на фоні нереально чарівних пейзажів. Для отримання таких кадрів Річард використовує лише інфрачервону плівку та зелений фільтр. 


Кіно тижня

Фільми "Я, Ерл та дівчина, що помирає", "Кінець туру" та "Із машини", які я подивилася цього тижня, в принципі, непогані, але переглядати їх вдруге я би не стала. Взагалі, якщо чесно, то кіно цього року не дотягує до моїх фаворитів у 2014 році. Сподіваюся, що це я просто ще не встигла побачити щось геніальне. 

З стрічки про смертельно хвору дівчину спробували зробити комедію. Тут немає історії кохання, але є наркотики. Немає довгих філософських діалогів, але є кумедні ремейки на культові фільми. Від цього дивитися "Я, Ерл та дівчина, що помирає" зовсім не весело, але цікаво. 


На "Кінець туру" я купилася (а потім і розчарувалася) після слогану про те, що це буде найкраща розмова, яку я чула. Вся стрічка - це довге інтерв'ю журналіста "Rolling Stones" та письменника Девіда Фостера Воллеса. Я, взагалі, люблю фільми про письменників і цей один з справді хороших, але ж не потрібно було мені обіцяти аж так багато, добре? 


Люди і роботи, роботи і люди. "Із машини" піднімає цю топ-тему і претендує на те, аби зробити це найкраще у 2015 році. Принаймні безліч нагород і номінацій на престижні премії говорять самі за себе. Я не побачила нічого глибокого. А жаль. Хоч, неймовірно тішить кар'єра Донала Глісона, "Білл" з "Гаррі Поттера", до речі, знявся також у нових "Зоряних війнах" і в "Уцілілому"  Іньярріту. 


Пісня тижня

Цього тижня було багато відмінних пісень, але нехай тут буде новий кліп ALLOISE. Тому, що мені подобаються слова. А ще тому, що це перший в Україні кліп на 360 градусів. Цитата тижня

"Час йде швидше, аніж ми встигаємо помітити." (Діана Сеттерфілд) 

Книга тижня 

"Тринадцята казка" Діани Сеттерфілд вже більше року була у моєму списку до прочитання. Я чомусь думала, що це хороша історія, яка підійде для таких передсвяткових днів. Так я ще, мабуть, не помилялася. По-перше, детектив. По-друге, заплутана історія життя, яку потрібно розповісти до того часу, як тебе не наздожене вовк. Читається на одному диханні і справді неможливо відірватися. 

"Хороша казка завжди виграє перед нікчемними недогризками правди." 

Враження тижня

Це був просто неймовірний день святого Миколая. Після традиційного "таємного Санти" на роботі у мене тепер є казкова картина, яку намалювала 11-річна дівчинка Аліса. Солодкі-солодкі коробочки LUSH від Лю і багато іншого тепла. 
Share:

0 коментарі