Inspiration of the week #68

Хороший домашній тиждень закінчується. Я пригадує все, що мене надихало останні 7 днів і збираюся до Львова. Сонячно і зимово. Зупинися мите, ти прекрасна. Привіт.

Картинка тижня

Becca Stadtlander - художниця, яка живе зараз у Род-Айленді. Вона розповідає, що з дитинства малювала ілюстрації до книг, але освіта сформувала її стиль та додала впевненості. Бекка хоче передавати на папері почуття і, мені здається, у неї це чудово виходить. 


Кіно тижня

Любов (так, або інакше) є основною темою фільмів "Лобстер" та "45 років", які я дивилася цього тижня. От тільки: чи вона там є? 

У "Лобстері" нам показують світ, де мати пару - обов'язкова умова існування. 


"45 років" - історія про пару, яка прожила половину життя разом. Але перед 45 річницею весілля Кейт дізнається, що перед зустріччю з нею її чоловік Джефф любив іншу і любив настільки сильно, що не може забути досі. 

*

Наші з Аліною спроби знайти страшний фільм знову не були успішними ("Візит", "Сіністер 2" та "Коло"). Зате вона "підсадила" мене не один з своїх улюблених серіалів - "Надприродне"

*

І куди ж без різдвяного епізоду "Шерлока".

"У світі не існує привидів, окрім тих, що є всередині нас самих."Пісня тижня

І кавер, і оригінал на повторі до безкінечності. Неймовірна пісня - David And Shekinah – I Am That I Am. 


Цитата тижня

"Хоча згадуєш усе одно чомусь саме яблука, що падають і розбиваються." - Сергій Жадан у матеріалі про підсумки минулого року.

Книга тижня 

Ентоні Дорр "Все те незриме світло" 

Маленька смілива дівчинка; великий синій діамант, який схожий на згусток світла; хрусткий конверт; сірі ворони; попіл і сніг у серпні; мапи в уяві; крихітний будинок у долоні; найгарячіший вогонь; океан... Про війну можна справді писати так зворушливо, так красиво і так світло (?).

"Як ми називаємо видиме світло? Ми називаємо його кольором. Але електромагнітний спектр простягається від нуля до нескінченності, тож, насправді, діти, з математичного погляду, будь-яке світло - невидиме." 


Настрій тижня 


Share:

0 коментарі