Inspiration of the week #69

Недільні ранки стали найбільш певною річчю у моєму житті. Мені подобається прокидатися і одразу ж за кавою згадувати всі ілюстрації, фотографії, фільми, музику, книги, цитати, людей, події, які хотілося би залишити всередині, які хотілося би не забути... Цього тижня було надто сумно, тому спершу я не хотіла писати взагалі. Першою новиною понеділка стала новина про смерть Девіда Бові, але він (якби це страшно не звучало) своїми попередніми кліпами і всім останнім альбомом якось підготував мене до цього і я була впевнена - він повертається на свою рідну планету. Безкінечно більше боліло після інших трьох слів: "помер Алан Рікман". Девіду і Алану було 69 років, вони обоє померли від раку. Я дивлюся на номер Inspiration of the week вгорі і хто там не грає у кості зі Всесвітом? 

Картинка тижня

Цього тижня було оголошено імена номінантів на "Оскар" і презентовано промо-постери церемонії. 

Я, звісно, дивитимуся вручення та перед тим роздаватиму свої статуетки, як і у минулому році. 

Кіно тижня

Багато хороших фільмів, які потенційно можуть стати кращими і отримати цю золоту статуетку. 

Так, у Лео нарешті буде "Оскар". Так, "Уцілілий" (або, як його переклали у нашому прокаті, "Легенда Г'ю Гласса") - по-оскарськи геніальний фільм. Не покидає мене думка про те, що Іньярріту все продумав і зняв точно таке кіно, яке би хотіла побачити Академія. 


Треба вже нарешті переставати щось від чогось очікувати. Я давно хотіла побачити "Кімнату" і була впевнена, що вона мені дуже-дуже сподобається. В принципі, фільм хороший, але слів "дуже" було мало. 

"Є кімната і є космос."


Ще були "Трамбо", "Мустанг" і "Баранчик Шон". Жаль, що в останнього багато таких сильних конкурентів у боротьбі за звання кращої анімаційної стрічки, бо такого веселого і милого мультфільму я давно не бачила. У "Трамбо" сподобався весь цей Голлівуд, Ель Феннінг і друкарська машинка. У "Мустангу" пісня перед тим, як першу дівчину віддавали заміж, і дух свободи. 


Пісня тижня

Я не можу обрати ту пісню Девіда Бові, яка подобається мені найбільше. Тому нехай буде тут його кліп, у якому знімалася моя неймовірна Тільда.

David Bowie – The Stars (Are Out Tonight)

Як же вони космічно підходять один одному! До речі, тут знайшли чимало доказів того, що Тільда і Девід - це одна й та сама людина. Кращий некролог - "Боуи победил, конечно".

Цитата тижня 

“Dumbledore watched her fly away, and as her silvery glow faded he turned back to Snape, and his eyes were full of tears.
"After all this time?""Always," said Snape.” ― J.K. RowlingHarry Potter and the Deathly Hallows*
"Важко жити в гармонії з хаосом." (з матеріалу Esquire "Правила життя Девіда Бові"

Книга тижня 

Дженет Вінтерсон "Господарство світла" 

Маленька дівчинка і господар маяка, який вчить розповідати її історії. А ще три найважливіші слова у житті. Красива книга.

"І якщо не можеш вижити у цьому світі, то створи свій." 

"Світло пов'язує все світло." 

"Безперервна оповідь про буття - брехня. Не буває безперервної оповіді, є тільки світлі моменти, а інше - морок." 

Настрій тижня

Печаль, зима, закінчені The 30 Day Yoga Challenge, лекція про літературну критику від Юрія Володарського, робота і червоне сухе вино.

Share:

0 коментарі