Inspiration of the week #70

Привіт, кава, ранок і людина, яка ще бачить сни. 

Картинка тижня

Після цих знімків з свіжого номеру "Marie Claire" хочеться ще більше океану, моря і радіти. Для фотосесії позують Lucky Blue Smith і його сестри Daisy Clementine, Pyper America та Starlie Cheyenne

Кіно тижня

Було одне неймовірно красиве аніме і ще два номінанти на "Оскар", які абсолютно нічого не змінили у мене всередині. 

"Джой" - про жінку, яка всього досягає сама, от тільки її "все" - це нові швабри, які вона хоче продати. Добре, якщо ви хотіли зняти феміністичний фільм, то, можливо, просто варто було взяти інший масштаб? Бо так це виглядає для мене трохи комічно. Хоча, певна річ, я могла і чогось не зрозуміти. "Гра на зниження" - фільм про передбачення економічної кризи 2008 року. Тут точно потрібно оцінити цей монтаж, такого дивного стилю я давно не бачила. В іншому - нічого особливого. 

Про "Спогади про Марні" я вже писала тут. І це вав. 


Пісня тижня

"Антитіла" ми слухаємо з Аліною дуже-дуже давно. Ми вболівали за них у "Шансі", пробиралися за сцену з моїм смішним посвідченням за першим їхнім автографом на фестивалі до Дня міста у Володимирі-Волинському, не пропускали концертів у Львові і нових пісень... Я до того, що вони нам, як рідні. І ми пишаємося, що нова робота у них така чудова і така справжня. 

Антитіла - Люди, як кораблі 


Цитата тижня

"Ми переселилися в якийсь новий світ." - говорить Рената Литвинова в інтерв'ю. І хоч говорить у контексті брендів та модної індустрії, але говорить в контексті всього.

Книга тижня 

Зі мною в останні 7 днів були нобелівські лауреати з літератури Ерік Аксель Карлфельдт та Джон Голсуорсі, а ще улюблений Семюел Беккет. Сподіваюся, він на мене не ображається за спробу написати продовження його п'єси "Чекаючи на Ґодо". 

Share:

0 коментарі