Inspiration of the week #71

Привіт, недільний ранок. Сподіваюся, у вас достатньо свічок, ліхтариків, лампочок, усмішок, кави і натхнення, аби зробити його світлим.

Картинка тижня

Милу зимову дівчинку і милих зимових звірів на ілюстраціях Дарини Нюберг я полюбила відразу. Даша - росіянка, але зараз живе у Стокгольмі з чоловіком Юханом, у якого закохалася з першого погляду (цю казкову історію можна прочитати в інтерв'ю художниці). Вона любить білих ведмедів, мумі-тролів та море. 
Кіно тижня

Серіал "Майстер не на всі руки" - це така-собі чоловіча версія "Дівчат". Дев (Азіз Ансарі) мріє про кар'єру актора, але весь його досвід - це реклама йогурту. Індус живе у Нью-Йорку; довго шукає, де пообідати; думає, кого запросити на концерт; дізнається історію своїх батьків; допомагає бабусі своєї дівчини втекти з дому пристарілих... Просто живе. Я, напевно, скучила за цим "просто"... без жодних надприродних сил, спецефектів і геніїв.


Пісня тижня 

Уже кілька днів на повторі - дебютний альбом львівського гурту "Один в каное". Як же можна так - слова і одразу ж в душу.


Зараз улюблена їхня пісня оця:


Цитата тижня

"Вони прекрасні.
Я не про зовнішність.
І не про слова.
А про те, які вони насправді." (Маркус Зусак "Я - посланник")

Книга тижня

Маркус Зусак "Я - посланник" - книга про звичайного таксиста, якому випало стати героєм. Він змінює життя випадкових (невипадкових) людей і своє власне. Він говорить, що коли йому "вдалося вибратися з болота і виконати ці всі завдання, то це зможуть всі". Я не згодна з такими висновками. Він завжди був героєм, тільки не знав про це.

*

стаття "Практика відносності" з ЖЖ zicer. Дуже вчасно і дуже про головне. Про те, що жити потрібно тут і тепер.

Share:

0 коментарі