Inspiration of the week #72

Життя все частіше нагадує фільм. Коли кожна хвилина (година? день?) - це один кадр. Вони пролітають так, що на екрані (у спогадах) і не помітиш. А мені би хотілося розкладати їх і бути у кожному. Бути сповна. Зупинятися і милуватися світом. Не з швидкістю 24 кадрів за секунду. А без швидкості. Без часу. Без поспіху. Привіт. 

Картинка тижня 

Dean Barucija фотографую балерин, а також архітектуру, Японію, моду, портрети та багато іншого. Це до неможливості красиво. Дін живе між Берліном і Лондоном. Окрім фотографії займається дизайном і вірить, що людина є людиною тільки тоді, коли щось створює (тут я не можу з ним не погодитися). 


*
Важливий матеріал про те, що "У світі слів зображення все ще мають значення".

Кіно тижня 

З номінантів на "Оскар" - "Бруклін" та "Шпигунський міст". Гарний одяг, якісна зйомка, непогані актори... втім, зовсім не моє кіно. 

А фаворит тижня - комедія з Рупертом Ґрінтом "Місячна афера". Американці готують собі запасний план, якщо висадка на Місяць не вдасться - відправляють агента ЦРУ у Лондон, щоб той знайшов Стенлі Кубрика і попросив його зняти фільм про висадку на Місяць (бо він єдина людина на планеті, яка це може). Агент ЦРУ знаходить не Кубрика, а невдаху Джонні і тут починається такий треш, який варто побачити... Пісня тижня 

Дуже хочу, щоб Україну цього року на "Євробаченні" представляли The Hardkiss з піснею "Helpless", а ще сподобалися конкурсні композиції від "Brunettes Shoot Blondes" та Джамали


The Chemical Brothers - Wide Open (feat. Beck) - не кліп, а суцільне захоплення. Танець, ідея... все.Adele - Hello / Lacrimosa (Mozart) – ThePianoGuys - Музика вічна і музика прекрасна. І музика разом, не зважаючи на час.


Цитата тижня

"We do not need magic to change the world, we carry all the power we need inside ourselves already: we have the power to imagine better."

Книга тижня 

Саша Соколов сам найкраще описав свою "Школа для дурнів", коли сказав, що це роман про "витонченого та дивного хлопчика, який страждає роздвоєнням особистості... та не може примиритися з дійсністю".

"живіть, поки не помрете" 

"Мрійлива порожнеча серця, сонячного сплетіння. Печаль всієї людини." 

Share:

0 коментарі