Inspiration of the week #73

Я без перебільшення половину життя мріяла про новину цього тижня. І тут я не про гравітаційні хвилі (хоча про них теж. Адже глобально можна мріяти і про речі, про які не здогадуєшся). Я тут про результати літературного конкурсу "Гранослов". Мого "Френкі №214" назвали кращим науково-фантастичним романом і в цьому році він має вийти окремою книгою. Привіт. 

Картинка тижня

Kathrin Honesta з Індонезії говорить про те, що її роботи не тільки про красу, а і про глибший сенс. І це так. "Я справді вважаю, що ілюстрації можуть виразити те, на що не здатні слова."інтерв'ю художниці). 


Кіно тижня

Цього року мене найбільше дивують номінанти на "Оскар" у категорії кращої анімаційної картини. Кожен мультфільм справді по-своєму заслуговує на статуетку. Наївний і безкінечно добрий "Хлопчик і світ" - це історія про маленького Куку, який їде у місто, щоб повернути до дому тата. Пісня тижня 

"Антитіла" виступали вчора (13 лютого) з концертом у Львові. І це було, як і завжди, круто, емоційно та щиро.


Щодо улюблених пісень, то зараз це "Над полюсами", "Смотри в меня в упор" та "Вибирай". 

Цитата тижня

"Все не так! Це обман! Ніхто в цьому світі не сам. 
Там над полюсами в небесах, ми сім міліардів - це одна душа!" ("Антитіла" - "Над полюсами") 

Книга тижня

Встигла лише дочитати "Школу для дурнів" Саші Соколова. Давно я не плакала від того, що можна так чудово поєднувати слова. 

"Никто не в состоянии выучить: шум дождя, аромат маттиолы, предчувствие небытия, полет шмеля, броуновское движение и многое прочее. Все это можно изучить, но выучить - никогда."

"Очень красивая. Почти красивая. Почти некрасивая, мечтающая о полевых цветах."

"Все остальное - не ты, все другие - чужие." 


Настрій тижня 

Для пітчингу "КнигоЛав" від 1+1 я розповідала про "Океан". 31 липня вийде нова книга про Гаррі Поттера. Мені страшенно подобається та хореографія, яку ми зараз танцюємо на контемпі. У мене нова зірочка і новий місяць. І взагалі - чудо. 

Share:

0 коментарі