Inspiration of the week #74

Є миті, коли навколо зупиняється час і зупиняється світ. Зупиняється, щоб, наприклад, подивитися на цей місяць між важкими хмарами та зустріти невідомий потяг, що проїжджає внизу. Привіт. 

Картинка тижня 

Ох, ці чудові-чудові ілюстрації від Valfré! Здається, у мене новий бренд у списку улюблених. А про авторку малюнків можна трохи почитати тут


Кіно тижня 

Якщо після фільму багато думаєш і дискутуєш, то він однозначно вартий перегляду. "Золота пальмова гілка" Каннського кінофестивалю 2015 року і картина, яка, як мені обіцяли у одній з рецензій, "вросте у душу" - "Діпан"


Діпан - учасник терористичної організації, який після війни у Шрі-Ланці, втікає у Францію з незнайомою жінкою та дівчинкою, які мають вдавати його родину, аби почати нове життя. 


*
Також було чимало короткометражок за сніданками, про які хочеться згадати: "Ми не можемо жити без космосу" - один з претендентів на "Оскар" цього року і доказ, що російське кіно (нехай навіть і короткометражне) буває дуже хорошим; "Подарунок" ви, напевно, вже бачили, але його можна дивитися ще раз і ще раз; "Хлопчик у бульбашці" - все готично і мило, як я люблю: "Дикий" про хлопчика, який спершу жив у лісі, а потім почав жити серед людей і "Проби" з просто божевільним акторським складом. 


Пісня тижня

THE HARDKISS випустили такий неймовірний кліп на композицію "Helpless", що з піснею тижня все зрозуміло.


Цитата тижня

Бо це, видається мені, і справді дуже майстерно. Коли спершу все якось звично та навіть кумедно, життєво... а потім ця історія розбиває серце. 


Книга тижня

Не встигала читати, що дуже шкода, але по дорозі на роботу зі мною були Птицами і Вера Полозкова


Настрій тижня

"10 крутейших музеев, которые можно посетить, не вставая с дивана", контемп, дощ і кокосовий сироп до молока. 

Share:

0 коментарі