Inspiration of the week #76

Чудово, якщо вранці отак сонячно, кава смачна і у тебе майже вихідні (офіс переноситься до дому, а вдома кіт і стільки улюблених речей). Привіт. 

Картинка тижня 

Напевно, найбільша моя радість цьогорічного "Оскара" - це статуетка для Еммануеля Любецкі. Я впізнаю кожен його кадр і він красивий до мурашок. Інстаграмом оператора теж можна милуватися довго-довго. 


Кіно тижня 

Короткометражний фільм "Заїка", якому дістався нещодавно "Оскар", і справді дуже милий та добрий, втім з сюжетом все стає зрозуміло практично на першій хвилині. Без статуетки залишився "Санджей і його команда", але уваги ця історія про батька, сина та героїв точно заслуговує. А ще у нас з Аліною є два доволі непоганих фільми жахів. Звісно, не страшно зовсім, але хоч цікаво дивитися. "Видіння" та "Затемнення"

Пісня тижня

Тут виявилося, що пісня, яку я обожнювала (Jaymes Young - As Long As You Love Me) - це кавер на композицію Джастіна Бібера. Тому головна пісня тижня буде такою. 


Цитата тижня 

На роботі хтось прочитав вголос цитату, без вказування джерела, з сторінки однієї особи, аби довести її ванільність і недалекий розум. Я сказала, що це прекрасна фраза з прекрасного фільму. Бо ж справді.

"- Знаєте, Джоел магія зникає. 
- Знаю.
- І що будете робити?
- Насолоджуватися моментом." ("Вічне сяйво чистого розуму") 

Книга тижня 

Антологія прози літературного угрупування "Свідки слова" "12", на яку я написала рецензію тут

Share:

0 коментарі