Inspiration of the week #78

Ми якось половину вихідних витратили на передачу про подорожі. І наскільки ж ця планета велика, різна та неймовірна. Добре, що ми живемо на Землі. Привіт. 

Картинка тижня 

Про рудого кота Крістіни Макеєвої писати цього тижня, напевно, всі видання, для яких така новина підходить по формату (у тому числі і я). Втім, у Крістіни є й чимало інших до мурашок красивих фотографій. "Шукаю красу в звичайних речах." - говорить сама про себе авторка. У неї це виходить на всі сто відсотків.
Кіно тижня 

Так, як з повним метром цього тижня не склалося, розповідатиму про короткий. "Гелій" отримав у 2014 році "Оскар" в категорії кращий короткометражний ігровий фільм. Це сумна, але красива історія про хлопчика, який боїться помирати, і про вахтера лікарні, який розповідає йому історію про чарівне місце - Гелій. "-Я наговорив йому різних дурниць. - Ні, ви дали йому надію".  "Олень Іглман" - картина про відкриття одного біолога, історія про плин часу і про життя. Головним матеріалом для чорно-білої анімації став папір. І це вав. 


Пісня тижня 

Кліп "Massive Attack" на пісню "Ritual Spirit" з Кейт Мосс. Так гіпнотично, чуттєво і піднесено. Цитата тижня 

"Як тільки ти повіриш у свою вигадку, світ навколо тебе змінюється." (Чарльз Де Лінт "Лезо сну") 

Книга тижня 

Міське фентезі від Чарльза Де Лінта. Книга "Лезо сну" розповідає про талановиту художницю та її картини, які навчилися оживати. З полотен сходять істоти без душі (?), без снів і без крові. Цікавий сюжет та чимало світоглядних роздумів змушують читати роман практично на одному подиху. 

Share:

0 коментарі