Inspiration of the week #80

Чудово, коли врешті такі сонячні ранки. Чудово, коли починаються теплі вечори, коли можна гуляти з великою фіалковою кавою з найкращими людьми великим красивим містом з левами. Привіт. 

Картинка тижня 

Я у захваті від "заводу червоних щічок", який заснувала Nelleke Verhoeff. Художниця з Голландії любить театр. Вона зізнається, що її головне натхнення - це люди, їх стосунки і вирази облич. "Червоні щічки позначають ентузіазм, але також і сором'язливість та хвилювання. У мене, як і у моїх персонажів, часто червоні щоки під час роботи." - пояснює назву для "заводу" Неллеке. 
Кіно тижня 

У квітні я вирішила обрати якусь тему для переглядів (раніше у мене вже були тижні з фільмами Кубрика, Бертона, Андерсона та інших). Цього разу зі мною буде прекрасна Одрі Гепберн


Фільм з нею "Париж, коли там спека" - романтична комедія про сценариста Річарда Бенсона (його грає Вільям Холден) і його помічницю Габріель (Одрі). Вони разом працюють над історією для нової стрічки і поступово самі перетворюються на героїв оповіді. 


Пісня тижня 

Бо гарно і бо дуже хочеться води, піску та сонця - Blake Shelton - Came Here To Forget. 


Цитата тижня 

"Рік: Виглядає на те, що вам подобається жити? 
Габі: Ох... Щоразу, коли я прокидаюся і бачу, що у мене ще цілий день попереду, то відчуваю абсолютний захват!" (з фільму "Париж, коли там спека") 

Книга тижня 

Мій наступний Нобелівський лауреат - Іван Олексійович Бунін. Перед сном я читала його "Темні алеї" і спершу дивувалася якійсь надмірній романтиці, а потім сторінка за сторінкою починала розуміти його більше.

"- Чому же ти не одружився з нею?
- Очевидно, відчував, що зустріну тебе.
- А серйозно? 
- Тому що я застрелився, а вона заколола себе кинжалом..." 

*
Ще вчора ходили на творчий вечір Сергія Жадана. А він - це завжди моє натхнення.

Share:

0 коментарі