Людина: чому я на Землі

Людина / Human
документальний фільм
режисер - Ян Артюс-Бертран 

Якщо би мені потрібно було розповісти про Землю комусь, хто чує про неї вперше, я би увімкнула цей фільм. Після нього неможливо не зрозуміти (не полюбити) планету, людей і світ. 


Документальна стрічка складається з неймовірно красивих кадрів з різних куточків Землі, а також інтерв'ю людей (2 тисяч з 60 різних країн). Які розповідають про своє повітря: про любов, мир, війну, сумніви, роботу, родину, державу, політику, мрії, страхи... Їх просто потрібно слухати. І чути. 

Ян Артюс-Бертран (до речі, він є автором і сильного фільму "Дім") каже, що знімав "Людину" не для натхнення, чи популярності, йому йшлося про те, щоб знайти відповідь. 

"Я є людиною серед 7 мільярдів інших. Протягом 40 років я фотографував планету і людське різноманіття, я відчуваю, що ми не рухаємося вперед. Ми досі не можемо жити разом. Чому? Справа ж не у статистиці та аналізах, в яких я шукав відповідь, а у людині." - говорить режисер. Сумно погоджуватися з Артюсом-Бертраном. Нас справді так багато і ми такі різні. Кожен прекрасний окремо, а ми маємо бути прекрасними разом. Ми маємо разом нести відповідальність за Землю і за своє життя тут. 

Ми маємо бути "ми". 
Share:

0 коментарі