Inspiration of the week #85

Привіт, світ. Ці два тижні проминули надто швидко. І якщо відняти роботу, то залишиться Семінар Творчої Молоді в Ірпені, який знову став таким важливим, що хочеться писати, творити і радіти у мільйон разів більше. Залишаться хмаринки, дощі, знову Тернопіль і такі пісні, що мурашки бігають по шкірі табунами. 

Картинка тижня

Коли мені потрапила на очі обкладинка нової платівки Red Hot Chili Peppers "The Getaway", то найбільше уваги привернула зовсім не музика, а саме зображення.


Виявляється, у Кевіна Пітерсона ціла серія таких робіт. Колись у нього були серйозні проблеми з наркотиками та алкоголем, під час лікування Кевін зайнявся творчістю і вирішив показати протистояння добра і зла та те, як він бачить реальність.

"Мої роботи присвячено різним шляхам, по яких ми йдемо. Вони розповідають про дорослішання і цей божевільний світ." - каже Кевін.
Кіно тижня

На Семінарі від "Смолоскипа" ми знімали свій фільм за книгою Павла Кирика "Робота". Я не лише писала сценарій (який, щоправда, ми потім багато змінювали), а й грала одну роль. Як тільки "Job" ми представимо у мережі, я покажу вам цю короткометражку. 

Хоч найкрутіше у кадрі, звісно, виглядав Ростислав Семків. А ще було неймовірно красиве відео про Одеський кінофестиваль. Я вже, напевно, три роки мрію туди поїхати-не їду, бо гроші-робота-страшно-час?-а потім сумую. Цього року все буде інакше. 


Пісня тижня

Ми дуже раділи і дуже вболівали. Такі пісні, як у Джамали, мають завжди бути першими. Це добре, що Європа була готова почути нас.


А на повторі Radiohead - "Daydreaming". Які ж вони космічні.


Цитата тижня

Нехай цитатами тижня буде інтерв'ю Жені Чеботаренка з "My Personal Murderer".

Книга тижня 

Жодної прочитаної, тому мені терміново потрібен восьмий день тижня для літератури.

Share:

0 коментарі