Inspiration of the week #87

Привіт, вже скоро на нашій планеті літо. 

Картинка тижня

Колись літо було зовсім іншим. Воно було, як у Бредбері "маленьким життям". Я пригадую, як ми їздили з сестричкою до бабусі і для того, щоб весело провести цілий день (цілі тижні, цілі місяці) нам потрібна була тільки наша уява. Фотографії Niki Boon тому видаються мені дуже ностальгічними. Вона фотографувала своїх дітей і їхні канікули без комп'ютерів, смартфонів і великих міст. 
Кіно тижня 

Два дуже різних і дуже хороших фільми, які я рекомендую переглянути. Перший переносить у 80-ті, другий розповідає про одну родину (насправді - не про одну). 

Стрічка "Кожному своє" була у мене в закладках давно через Річарда Лінклейтера. Після "Юності" та чудової трилогії про любов ("Перед сходом сонця", "Перед заходом сонця" та "Перед північчю") у мене до нього велетенський кредит довіри, який він виправдав. "Кожному своє" - доволі легкий і навіть комедійний фільм про кілька днів до коледжу. Майбутні студенти знайомляться, заселяються у нові домівки, розважаються на вечірках і готуються до початку занять. У Лінклейтера завжди виходить кіно-не кіно.


*
"Голосніше, ніж бомби" - історія батька і двох його синів, які досі живуть спогадами про дружину та маму - воєнного фотожурналіста, що померла в автокатастрофі, повернувшись після чергового відрядження. 

Неймовірно красива та сумна стрічка. 


Пісня тижня

The Maneken випустив другу частину свого альбому "Sale". Круто, що таку музику роблять в Україні і, в принципі, цікаво спостерігати за ним далі. Цитата тижня

З фільму "Кожному своє": 

"Межі проходять там, де ви їх знаходите." 


Книга тижня 

Мені взагалі не подобається така велика кількість знаків окликів і подібні фрази про те, що "Будь особистістю, або помри!", "Ти або Я-бренд, або Я-труп.". Тому книгу Тома Пітерса я перестала читати для натхнення після кількох перших речень і читала далі заради цікавості. Мені хотілося підійти до нього і сказати словами мумі-тролів, що у житті потрібно тільки одне - бути простими і добрими, а не його адресні книги, дзвінки за розпорядком та подібні речі... 

Share:

0 коментарі