Inspiration of the week #89

Привіт. А давайте уявляти світ ще красивішим? 

Картинка тижня

Ви, напевно, вже бачили ці неймовірні ілюстрації від корейської художниці Puuung. "Любов з'являється так, що ми її можемо і не помітити. У своїх роботах я шукаю сенс любові у буденності і роблю з звичайного життя твори мистецтва." - розповідає Puuung. Отож, Love is..

Кіно тижня

Було два фільми жахів - один трохи гірший, інший - трохи кращий ("Запит у друзі" і "Скринька прокляття"). Втім, радити не буду жоден. 

Пісня тижня

Видається, у мене нова улюблена пісня The Hardkiss

"Природа подбала, щоб зробити все ідеально. Саме тому ми такі різні: вад не існує, кожен красивий по-своєму. Але нам нав'язують якісь стандарти, і лише одиниці можуть прислухатися до себе." - говорить про суть композиції "Perfection" Юлія Саніна. Цитата тижня

"Ідеал - це не те, що тобі нав'язують. Це те, як ти себе відчуваєш." (Юлія Саніна, The Hardkiss)

Книга тижня

Про "Шапочку і кита" Катерини Бабкіної я вже ділилася своїми враженнями тут

Була ще одна прекрасна дитячо-доросла книга "Я не вірю у монстрів". Вона про хлопчика з останньої парти, якого всі ненавидять і який так само ненавидить у відповідь всіх. Бредлі (так звуть цього хлопчика) починає ходити до шкільного психолога, який стає його другом. Якось він складає список тем для розмов з психологом і додає туди такі пункти: Яка у зайця душа?; Кава; Люди; Монстри; Космос; Пірати; Принцеси; Міг би хтось інший бути мною?; Магія... І я би з радістю розмовляла з ним про це все. 

*
У мене нова героїня в рубриці #InspireMe і це Леона Вишневська з розповіддю про свої книги, Ліну Костенко, Рея Бредбері, плани на майбутнє та багато іншого. 

Share:

0 коментарі